Wydarzenia sportowe

Przelot dronem FPV podczas wydarzeń sportowych daje zupełnie inne spojrzenie na widowisko sportowe.

Tak Lech Poznań świętował setne urodziny. Piękną oprawę oraz doping kibiców pokazujemy okiem drona FPV - takiego punktu widzenia na pełnym ludzi stadionie jeszcze nie widzieliście.

Wytyczne były takie: nie wlatujemy nad murawę, utrzymujemy się tylko nad trybunami, w miarę możliwości nie pokazujemy tego co dzieje się na murawie w trakcie meczu z uwagi na prawa do transmisji, latamy bardzo zachowawczo i "delikatnie", no i oczywiście dron odpowiednio wcześniej przygotowany stricte pod to wydarzenie - spełniający określone wymagania - bezpieczeństwo przede wszystkim.

03.05.2022r. odbyły się Derby Łodzi: ŁKS Łódź - Widzew. Oprawę z tego meczu pokazujemy m.in okiem drona FPV.

27.05.2022r. w Hali Stulecia we Wrocławiu odbył się 5 finał ENERGA BASKET LIGI w którym zwyciężyła drużyna Śląsk Wrocław. Pokazujemy te wydarzenie okiem drona FPV.

Tak Lech Poznań świętował Mistrzostwo Polski! Zapnijcie pasy😎

Stadion przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań. Jako że pochodzę z Poznania była to dla mnie jedna z przyjemniejszych realizacji. Zapraszam Was na przelot dronem FPV po stadionie Kolejorza i koniecznie ustawcie głośno dźwięk.

Setup drona:
5 calowa rama Blazo Flow v2
Silniki: T-MOTOR Black Bird v2 1950KV
Kontroler lotu: FETTEC KISS
Regulatory (ESC): FETTEC 4IN1 45A
Nadajnik video (VTX): Caddx Vista
1x Antena TBS Triumph Pro
Odbiornik: TBS Crossfire Nano RX

Wszystkie ujęcia były kręcone za zgodą zarządcy obiektu, PAŻP i pod nadzorem wieży kontroli lotów. Posiadam wymagane uprawnienia, świadectwo kwalifikacji UAVO, ważne badania lotniczo-lekarskie, ubezpieczenie OC. Najważniejsze aby latać bezpiecznie.